Drugie ozonowanie za pół ceny!

Nasza usługa polega na dezynfekcji wnętrza samochodu i odgrzybieniu układu klimatyzacji bez użycia środków chemicznych. Używamy generatora ozonu który trwale zabije wszelkie nieprzyjemne zapachy i drobnoustroje w Państwa samochodach.

Ozon jest coraz chętniej i powszechniej używany w różnych dziedzinach życia na całym świecie. Jednak ozonowanie w Polsce to wciąż nowa metoda, choć ciągle przybywa jej zwolenników. Najczęściej ozon wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy.

Ozonowanie doskonale sprawdza się tam gdzie zawiodły inne tradycyjne metody dezynfekcji, na przykład ozon w postaci gazowej dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. Ozon, jako bardzo silny środek dezynfekujący (50 razy skuteczniejszy od chloru), jest substancją, której zastosowanie jest niemal nieograniczone.

-usuwanie nieprzyjemnych zapachów – ozon usuwa dym papierosowy, zapach stęchlizny i pleśni, zapach kota i psa albo zapach potu bądź spalenizny.

-sterylizacja – ozonowanie zabija wirusy, bakterie i wywołane tym nieprzyjemne zapachy, na przykład po chorych osobach (grypa)!

-ozonowanie to usuwanie alergenów – ozon zabija również wszelkiego rodzaju roztocza, grzyby, pleśń i inne drobnoustroje

-ozonowanie to dezynsekcja i deratyzacja – ozon chroni przed szkodnikami takimi jak karaluchy, mrówki, mole, komary i gryzonie

-odgrzybianie klimatyzacji – cząsteczki ozonu w postaci gazowej docierają do najmniejszych zakamarków parownika klimatyzacji zabijajac grzyby i drobnoustroje które są powodem brzydkich zapachów

-ozonowanie odkaża również całe wnętrze samochodu – ozon wnika głęboko w strukturę tapicerowanych siedzeń i kanap i utlenia znajdujące się tam bakterie, roztocza i przykre zapachy, których nie można zniszczyć innymi metodami. Już kilka sesji ozonowania zupełnie usuwa nawet zapach papierosów. Dzięki temu w samochodzie mamy świeże i czyste powietrze.

Jedna odpowiedź do “Drugie ozonowanie za pół ceny!”

  1. Dziękujemy za ozonowanie! Rewelacja po prostu rewelacja! 6 miesięcy walczyliśmy z żoną ze smrodem a Państwa firma w 2 godziny go usunęła!

Możliwość komentowania jest wyłączona.