Ozonowanie po zmarłym:

Bardzo często zdarzają się przypadki, w których należy zdezynfekować i odkazić miejsce, w którym zmarł człowiek. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że oprócz nieprzyjemnego zapachu oraz bakterii w takich miejscach znajdują się znacznie groźniejsze substancje. Tak zwane aminy, czy jady trupie powstają w procesach gnilnych organizmów żywych i pojawiają się po śmierci człowieka lub zwierzęcia. Zalicza się do dni putrescynę oraz kadawerynę. Są to trujące substancje, które upośledzają komórkowy transport kwasów organicznych, hamują metabolizm glukozy, obniżają oporność osmotyczna erytrocytów, hamują erytropoezę, powodują bóle głowy oraz wymioty i jadłowstręt.

.

"Dziękujemy za wykonanie usługi. Po wielu miesiącach ukrywania odoru w naszym mieszkaniu w końcu jesteśmy od niego wolni! Z czystym sumieniem rekomendujemy usługę ozonowania jako skuteczną metodę usuwania przykrych zapachów oraz drobnoustrojów!"
usługa ozonowanie gdańsk
Jolanta i Paweł Zamorscy
Gdańsk

Dezynfekcja po zmarłym za pomocą ozonowania całkowicie odkaża i sterylizuje pomieszczenie, w którym znajdowały się zwłoki. Ozon jest środkiem niezwykle skutecznym, który doskonale radzi sobie nie tylko z aminami, ale również ze wszelkimi wirusami, bakteriami oraz alergenami znajdującymi się w pomieszczeniu. Po zakończonym ozonowaniu pomieszczenie jest czyste i świeże. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla zdrowia życia człowieka. Ozon nie wchodzi w reakcję z meblami oraz przedmiotami użytku codziennego, więc może być stosowany w domach, spiżarniach, a nawet kuchniach i łazienkach. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją od wielu lat i jest na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi z branży. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami. Dezynfekcja na przykład po bezdomnych, których ciała uległy poważnemu rozkładowi oraz zwierzętach wykonywana jest za pomocą silnych środków chemicznych, które likwidują aminy oraz nieprzyjemny zapach. Tak zwany oprysk drobnokroplisty, czyli metoda ULV jest bardzo skuteczna i ma praktycznie natychmiastowe działanie. Po zakończeniu odkażania należy jedynie przewietrzyć pomieszczenie i odczekać 2-3 godziny.

Doskonale rozumiemy cierpienie osób po stracie bliskich, dlatego dezynfekcja po zmarłych przeprowadzana jest z zachowaniem wszelkich zasad dobrego wychowania. Gwarantujemy należyty szacunek osobom zmarłym i pracę w ciszy oraz skupieniu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Dajemy gwarancję jakości wykonania usługi. Często usługę ozonowania w przypadku ozonowania po zmarłym trzeba powtórzyć. 

Staramy się usługę ozonowania po śmierci traktować jako priorytetową dlatego w przypadku zapotrzebowania na nasze usługi usuwania zapachu po zmarłych wykonujemy ją w pierwszej kolejności. Czym szybciej zaczniemy działać tym większa skuteczność oraz bezpieczeństwo domowników.