Z przyjemnością zaprezentujemy wam domowe sposoby na ładny zapach w domu! Dzięki nam będziesz wiedzieć jak w prosty sposób wypełnić aromatem swoje cztery kąty! 

1.Świeca zapachowa

Jest wielu producentów świec którzy oferują najróżniejsze aromaty miedzy innymi zapach chleba, siana, czekolady czy oceanu. Świece zapachowe ją bardzo praktyczne oraz dzięki temu iż zapach utrzymuje się krótko możemy często zmieniać kompozycje. Miłośnicy DIY znajdą w internecie porady jak wykonać swiecę samemu.

Ozonowanie świece zapachowe

Wykonawca: www.rekodzielo-art.pl

2. Nawilżacz powietrza w domu

Zimą warto rozważyć zakup ceramicznego nawiżacza powietrza który zwiększy wilgotność powietrza w naszym domu jak też dzięki wlaniu do niego olejku zapachowego możemy cieszyć się przyjemnym aromatem przez wiele dni.

3. Aromaty do szafy

By nasze ulubione ubrania pachniały jeszcze dłużej możemy poukładać je pomiędzy kompozycjami ziół i aromatów z olejkami eterycznymi. Możemy również kupić specjalnie przygotowane do tego celu woreczki zapachowe.

4. Kominek

Zimą jak też w całym okresie grzewczym dobrym pomysłem jest przygotowanie zapachowych podpałek z filtrów do kawy, wypełniamy  je skórkami owoców cytrusowych, lawendą czy innymi pięknie pachnącymi ziołami,rozmarynem, a następnie zszywamy i podpalamy je w kominku.

5. W kuchni

W kuchni rewelacyjnie sprawdzają się  bez wątpienia zioła, które rozniosą po domu miłą woń. Jak też własnoręcznie zrobione odświeżacze z mięty pieprzowej,  szałwii  czy rozmarynu doskonale zamienią  kulinarne zapachy w świeżą woń.

6. Pięzny zapach z Potpourri

Potpourri usuwanie zapachów gdańskCudowny zapach w naszych czterech kątach uzyskamy przygotowując Potpourri czyli mieszkankę suszonych kwiatów, ziół i skórek owoców, które swój przyjemy zapach rozniosą po domu. Suche potpourri nie utrzymuje zbyt długo zapachu, ale za to pięknie wygląda. Jeśli chcemy aby zapach utrzymywał się dłużej możemy skropić suszki olejkiem eterycznym.
Wygląd potpourri zależy od nas samych. Efektownie prezentuje się kompozycja suszonych kwiatów w drewnianych misach.

A co zrobić aby znaturalizować nieprzyjemny zapach w domu?

ozonowanie usuwanie zapachuAby usunąć nieprzyjemne zapachy, grzyby,pleśnie oraz odory odzwierzęce polecamy zabieg ozonowania który jest w 100% ekologiczny oraz bezpieczny dla środowiska.

Wiecej o ozonowaniu kliknij.

ozon na ziemi ozonowanie Gdańsk

Ozon w środowisku naturalnym

Ozon w środowisku naturalnym Ozon powstający przy powierzchni ziemi jest zanieczyszczeniem wtórnym i powstaje w wyniku reakcji fotochemicznych tlenków azotu

Więcej...
Usługi usuwania zapachu po zmarłym, zgonie, samobójstwie.

Ozonowanie po zmarłym:

Waże! Usługę ozonowania po zmarłym wykonujemy jako priorytet. Pamiętaj iż tzw. trupi jad jest niebezpieczny dla zdrowia i życia! ×

Więcej...
usuwanie insektów ozonowanie gdańsk

Co żyje w naszym domu?

Dezynsekcja (Ozonowanie) – W dużych stężeniach ozon jest trującym gazem dla owadów, dlatego jest rozważanym środkiem do zastosowania w zabiegach

Więcej...
ozonowanie klimatyzacji cena Gdańsk

Ozonowanie klimatyzacji cena

Ozon, czyli gaz którego cząsteczka zawiera trzy atomy tlenu. Jego zapach przypomina świeże powietrze po burzy.  Ozonowanie klimatyzacji w aucie

Więcej...
ozonowanie po pożarach

Ozonowanie po pożarach.

Ozonowanie po pożarach O tym, że pożar wyrządza wiele szkód, nie trzeba nikogo przekonywać. Usuwanie strat zajmuje wiele czasu, trzeba

Więcej...

O nas:

Naszą specjalizacją jest dezodoryzacja i dezynfekcja przedmiotów, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju pojazdów. Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również ekologiczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi: usuwania skutków pożaru, profesjonalnego sprzątania miejsc zgonów, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.
Nasze doświadczenie pozwala na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Wszystko to, ze względu na szeroki zakres zastosowań ozonowania i zamgławiania, które pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

Posiadamy wszelkie certyfikaty

Zajmujemy się wyłącznie zastosowaniem ozonu dzięki temu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

Ozonowanie pomieszczeń, domu, mieszkania, samochodu, piwnicy, lokalu, przedszkola, sklepu, garderoby i wiele innych...

usuwanie kwasu masłowego, usuwanie zapachów, usuwanie bakterii, usuwanie roztoczy, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja
ETC... 🙂

Company 2019 © All Rights Reserved. Design by Ozonem.pl

518-587-444 Ozonowanie pomieszczeń Gdańsk