Dlaczego warto stosować ozonowanie?

ZALETY OZONOWANIA

Poznaj zalety ozonowania i porównaj ze stosowanymi przez Ciebie sposobami dezynfekcji i usuwania niepożądanych zapachów. Jeżeli przekonały Cię nasze argumenty – skontaktuj się z nami.

SKUTECZNOŚĆ

 

Ozonowanie nie tuszuje a usuwa uciążliwe zapachy, zabija chorobotwórcze mikroorganizmy takie jak: roztocza i inne alergeny, bakterie, pleśnie, wirusy, grzyby, zarazki i inne drobnoustroje. Po dezynfekcji pomieszczenie oraz znajdujące się w nim wyposażenie jest czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Podczas ozonowania usuwanych jest wiele problemów negatywnie wpływających na komfort życia. Niszczone są nieprzyjemne zapachy m.in.: stęchlizny, pleśni, dymu tytoniowego, potu, zwierząt, spalenizny. Zabijane są chorobotwórcze wirusy, zarazki, bakterie i inne drobnoustroje. Ozonowanie chroni także przed szkodnikami takimi jak: komary, karaluchy, mrówki, mole i gryzonie.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Ozon już w niewielkim stężeniu wykazuje swoje właściwości bakteriobójcze. Wykorzystywane przez nas generatory dużej mocy pozwalają osiągnąć właściwe stężenie w szybkim czasie nawet w dużych pomieszczeniach czy halach. Ozon wykazuje 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze działanie niż chlor (najpopularniejszy środek dezynfekujący).

BEZPIECZEŃSTWO

Ozon jest gazem nietrwałym, bardzo szybko ulega rozkładowi. Pomieszczenia po krótkim czasie po ozonowaniu i przewietrzeniu gotowe są do użytkowania. Samo ozonowanie jest bezpieczne pod warunkiem wykonywania usług przez osoby z odpowiednim doświadczeniem.

OSZCZĘDNOŚCI

Ozonowanie jest stosunkowo tanią metodą dezynfekcji pomieszczeń, które po przewietrzeniu od razu nadaje się do użytkowania. Po zastosowaniu ozonowania nie ma potrzeby zakupu i stosowania  odkażających czy bakteriobójczych środków chemicznych, bowiem ozon usuwa a nie maskuje nieprzyjemne zapachy i chorobotwórcze mikroorganizmy.

DOSTĘP

Ozon rewelacyjnie potwierdza swoją skuteczność wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody nie sprawdziły się, a utrzymanie wysokich standardów higienicznych jest wymagane. Gaz ten szybko wypełnia całe pomieszczenie, wnika w strukturę tapicerowanych mebli, dociera do wszystkich zakamarków, szczelin, także tych trudnodostępnych, których nie można odkazić za pomocą innymi metodami.

O nas:

Naszą specjalizacją jest dezodoryzacja i dezynfekcja przedmiotów, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju pojazdów. Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również ekologiczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi: usuwania skutków pożaru, profesjonalnego sprzątania miejsc zgonów, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.
Nasze doświadczenie pozwala na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Wszystko to, ze względu na szeroki zakres zastosowań ozonowania i zamgławiania, które pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

Posiadamy wszelkie certyfikaty

Zajmujemy się wyłącznie zastosowaniem ozonu dzięki temu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

Ozonowanie pomieszczeń, domu, mieszkania, samochodu, piwnicy, lokalu, przedszkola, sklepu, garderoby i wiele innych...

usuwanie kwasu masłowego, usuwanie zapachów, usuwanie bakterii, usuwanie roztoczy, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja
ETC... 🙂

Company 2019 © All Rights Reserved. Design by Ozonem.pl

518-587-444 Ozonowanie pomieszczeń Gdańsk