Kiedy potrzeba ozonowania?

Usługa ozonowania przyda się kiedy trzeba usunąć zapach dymu papierosowego, spalenizny, odór moczu, kwasu masłowego, zapach po remoncie, czy kiedy trzeba odświeżyć mieszkanie. Skuteczność ozonu potwierdza Światowa Organizacja Zdrowia? Dzięki ozonowaniu zabijesz 99% bakterii, wirusy, roztoczy kurzu domowego oraz insekty! Ozonowanie jest dla zdrowia bezpieczne i 100% ekologiczne!

Nasz system ozonowania znajduje zastosowanie w:

Możemy wykonać ozonowanie: mieszkania, domu, piwnicy, strychu.

Ozonowanie mieszkań i domów jednorodzinnych to usługa skierowana przede wszystkim do osób, które cenią w swoim otoczeniu czystość, sterylność oraz świeży zapach.

Odkażanie układów klimatyzacji samochodowej, usuwanie wszelkich zapachów (stęchlizna, papierosy, zapachy odzwierzęce itp.) z kabin samochodowych.

Ozonowanie samochodów jest szczególnie polecane dla osób ze skłonnością do alergii oraz częstych infekcji dróg oddechowych. Podczas ozonowania nie stosuje się żadnych środków chemicznych, co sprawia, iż jest ono całkowicie bezpieczne.

Ozonowanie ciężarówek, autobusów, autokarów, taksówek i innych pojazdów, usuwa całkowicie zapachy z wnętrza, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne pojazdów.

Restauracje, kuchnie, lodówki i chłodnie, smażalnie, pizzerie, bary, puby, kawiarnie, lodziarnie itp. Ozon pozwala usunąć efekty przenikania zapachów z kuchni do sali restauracyjnej. Zapach potraw, alkoholu, potu i tytoniu wyczuwalny jest w ścianach, zasłonach, dywanach i w tapicerce meblowej. Okresowe usługi ozonowania restauracji są więc obowiązkiem. Ozon oddziałowuje na wszystkie organizmy żywe takie jak roztocza, grzyby, owady powodując ich całkowitą eliminację. Ozonowanie pozwala więc nie tylko usunąć zapachy i odświeżyć powietrze ale również usunąć drobnoustroje i mikroorganizmy.

Pokoje hotelowe, pensjonaty, hostele, przyczepy kempingowe, łodzie itp. Pokój pełen nieświeżego, zanieczyszczonego powietrza można przemienić w pełen świeżości pokój w mniej niż 20-30 minut. Pokoje będą świeższe przez dłuższy czas, ponadto wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego, wirusowego. Ozonowanie nie tylko sterylizuje pomieszczenie, ale również całkowicie usuwa pleśń i powoduje ograniczenie do zera groźby wystąpienia Legionellozy, najpoważniejszego czynnika zakaźnego w hotelarstwie.

Ozonowanie w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, salach chorych, w korytarzach zapobiega infekcjom i zakażeniom.

A także salony kosmetyczne, studia tatuażu.

Ozonowanie pogorzelisk w celu usunięcia zapachu spalenizny. Skuteczność ~99%. Ozonowanie niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie, grzyby oraz ich plechy i grzybnie.

... i wiele wiecej.

O nas:

Naszą specjalizacją jest dezodoryzacja i dezynfekcja przedmiotów, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju pojazdów. Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również ekologiczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi: usuwania skutków pożaru, profesjonalnego sprzątania miejsc zgonów, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.
Nasze doświadczenie pozwala na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Wszystko to, ze względu na szeroki zakres zastosowań ozonowania i zamgławiania, które pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

Posiadamy wszelkie certyfikaty

Zajmujemy się wyłącznie zastosowaniem ozonu dzięki temu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

Ozonowanie pomieszczeń, domu, mieszkania, samochodu, piwnicy, lokalu, przedszkola, sklepu, garderoby i wiele innych...

usuwanie kwasu masłowego, usuwanie zapachów, usuwanie bakterii, usuwanie roztoczy, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja
ETC... 🙂

Company 2019 © All Rights Reserved. Design by Ozonem.pl

518-587-444 Ozonowanie pomieszczeń Gdańsk