Nasze usługi

Dezynfekcja i dekontaminacja

Eliminujemy zagrożenia biologiczne w szerokim zakresie, takie jak: patogeny, prątki, bakterie (w tym MRSA), wirusy, grzyby oraz spory. Zawsze działamy skutecznie.

Usuwanie przykrych zapachów

Świadczymy usługi w zakresie skutecznego usuwania zapachów spowodowanych m. in.: procesem gnilnym, rozkładem organicznym, moczem, odchodami i dymem papierosowym.

Usuwanie skutków pożaru

Swoją pracę opieramy na nowoczesnych metodach, które kompleksowo zwalczają skutki pożarów oraz zapach spalenizny. Nasze działania obejmują również prace ciężkie.

Odświeżanie i dezynfekcja pojazdów

Klimatyzacja samochodu oraz jego wnętrze wymaga nieustannego czyszczenia. Doskonale wiedzą o tym posiadacze aut, którzy zmagają się z nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z kanałów wentylacyjnych.

W wiele wiecej! Sprawdź!

O nas:

Naszą specjalizacją jest dezodoryzacja i dezynfekcja przedmiotów, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju pojazdów. Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również ekologiczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi: usuwania skutków pożaru, profesjonalnego sprzątania miejsc zgonów, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.
Nasze doświadczenie pozwala na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Wszystko to, ze względu na szeroki zakres zastosowań ozonowania i zamgławiania, które pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

Posiadamy wszelkie certyfikaty

Zajmujemy się wyłącznie zastosowaniem ozonu dzięki temu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

Ozonowanie pomieszczeń, domu, mieszkania, samochodu, piwnicy, lokalu, przedszkola, sklepu, garderoby i wiele innych...

usuwanie kwasu masłowego, usuwanie zapachów, usuwanie bakterii, usuwanie roztoczy, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja
ETC... 🙂

Company 2019 © All Rights Reserved. Design by Ozonem.pl

518-587-444 Ozonowanie pomieszczeń Gdańsk