Biega Ci po domu niechciana mysz?

Biega Ci po domu niechciana mysz?

Budzisz się rano z dziwnymi zaczerwianiami na ciele?

Mole zjadają Ci ubrania a mrówki chodzą własnymi ścieżkami po Twoim domu?

A może ciągle choroba nie może opuścić Twojego mieszkania?

W kuchni zadomowiły się prusaki?

Nie możesz się pozbyć niechcianego zapachu w pomieszczeniu?

Jesteś we właściwym miejscu!

Z ozonem.pl uporasz się z tymi problemami! 

Specjaliści z ozonem.pl pomogą Ci w tych problemach i pozbędą się intruzów z Twojego domu!

Rozpraw się ze szkodnikiem raz na zawsze i zapewnij sobie spokój!

Zamów usługę już teraz i zapomij o problemach! Nie daj się naciągnąć niefachowej konkurencji. Zaufaj najlepszym, zaufaj profesjonalistom z ozonem.pl zajrzyj na www.ozonem.pl albo skontaktuj się z nami! Z przyjemnością Ci doradzimy i wybierzemy najlepszą metodę ozonowania! 

 

 

Ozonowanie przedsprzedażowe.

Ozonowanie samochodu, domu lub mieszkania, planowane w związku ze sprzedażą, usunie brzydkie zapachy i odświeży powietrze przez co zwiększy ich wartość dla nabywcy a więc także cenę transakcji.

 

 

 

 

USUWANIE ZAPACHÓW PO POPRZEDNIM WŁAŚCICIELU

Ozonowanie pozwala skutecznie i szybko uwolnić się od nieprzyjemnych zapachów, po poprzednim właścicielu domu, mieszkania czy samochodu. Także zapachu dymu tytoniowego.

 

 

 

 

POZBYCIE SIĘ ZAPACHÓW PO REMONCIE

Pozbycie się zapachów po remoncie czy malowaniu np. farb, klejów, lakierów, rozpuszczalników, impregantów, itp. Ozonowanie eliminuje zapachy pochodzenia zarówno organicznego jak i nieorganicznego.

 

 

 

 

USUWANIE BAKTERII, WIRUSÓW, ROZTOCZY

Usuwanie bakterii i wirusów, sporów, cyst, a także wywołujących alergię roztoczy i alergenów. Ozonowanie skutecznie i szybko eliminuje szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje.

 

 

 

 

NEUTRALIZACJA WONI ZWIERZĄT

Neutralizacja woni zwierząt domowych. Ozonator można wykorzystać do zneutralizowania nieprzyjemnego zapachu moczu czy sierści psa lub kota z tapicerki meblowej, dywanów, czy foteli w samochodzie.

 

 

 

 

USUWANIE ZAPACHU DYMU PAPIEROSOWEGO

Usuwanie zapachu papierosów i dymu tytoniowego. Ozonowanie nie maskuje zapachów lecz skutecznie je eliminuje wnikając w tapicerkę meblowa, dywany a nawet ściany i meble.

 

 
 

 

 

NEUTRALIZACJA ZAPACHU SPALENIZNY

Ograniczanie zapachu pogorzeliska, spalenizny, kominka czy paleniska. Ozonowanie osłabia intensywność zapachu spalenizny. Z pomocą ozonatora można zneutralizować groźny tlenek węgla czyli czad.

 

 
 

 

 

ODGRZYBIANIE POKOI, MIESZKAŃ, DOMÓW

Odgrzybianie, odświeżanie pomieszczeń mieszkalnych i użytkowycAh (kuchni, łazienek, strychów, piwnic). Dezynfekcja magazynów, sklepów, biur, zaplecza socjalnego: palarni,szatni, przebieralni, toalet.

 

 

 

 

ODKAŻANIE WNĘTRZ POJAZDÓW I KLIMATYZACJI

Odkażanie układów klimatyzacji i wentylacji samochodowej bez używania środków chemicznych. Dezynfekcja przestrzeni pasażerskiej i ładunkowej. Usuwanie zapachu potu i dymu papierosowego.

 

 
 
Skuteczność
98%
Zadowolenie klienta
99%
Powracający klienci
83%
Profesjonalizm
100%

Staramy się być najlepsi!

O nas:

Naszą specjalizacją jest dezodoryzacja i dezynfekcja przedmiotów, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju pojazdów. Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również ekologiczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi: usuwania skutków pożaru, profesjonalnego sprzątania miejsc zgonów, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.
Nasze doświadczenie pozwala na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Wszystko to, ze względu na szeroki zakres zastosowań ozonowania i zamgławiania, które pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

Posiadamy wszelkie certyfikaty

Zajmujemy się wyłącznie zastosowaniem ozonu dzięki temu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

Ozonowanie pomieszczeń, domu, mieszkania, samochodu, piwnicy, lokalu, przedszkola, sklepu, garderoby i wiele innych...

usuwanie kwasu masłowego, usuwanie zapachów, usuwanie bakterii, usuwanie roztoczy, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja
ETC... 🙂

Company 2019 © All Rights Reserved. Design by Ozonem.pl

518-587-444 Ozonowanie pomieszczeń Gdańsk