Potrzebujesz ozonowania? Może masz jakieś pytanie? Zadzwoń do nas z chęcią odpowiemy na każde pytanie!

Mamy najlepszą obsługę klienta w naszej branży!

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt z ozonem.pl ozonowanie Gdańsk, z przyjemnością pomożemy Ci ustalić system ozonowania oraz zapoznamy z instrukcją ozonowania jak też wyjaśnimy jak wygląda ozonowanie w naszej firmie. Zadzwoń do nas!

Prześlij zgłoszenie przez
Formularz kontaktowy
Dane adresowe:
Ozonem.pl
ul. Szeroka 1
80-835 Gdańsk
fax: +48 518 587 444
tel: +48 518 587 444
kontakt@ozonem.pl
www.ozonem.pl

O nas:

Naszą specjalizacją jest dezodoryzacja i dezynfekcja przedmiotów, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju pojazdów. Wykorzystujemy do tego utleniające właściwości ozonu, jak również ekologiczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi: usuwania skutków pożaru, profesjonalnego sprzątania miejsc zgonów, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ bezpieczeństwo i pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową.
Nasze doświadczenie pozwala na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Wszystko to, ze względu na szeroki zakres zastosowań ozonowania i zamgławiania, które pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

Posiadamy wszelkie certyfikaty

Zajmujemy się wyłącznie zastosowaniem ozonu dzięki temu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

Ozonowanie pomieszczeń, domu, mieszkania, samochodu, piwnicy, lokalu, przedszkola, sklepu, garderoby i wiele innych...

usuwanie kwasu masłowego, usuwanie zapachów, usuwanie bakterii, usuwanie roztoczy, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja
ETC... 🙂

Company 2019 © All Rights Reserved. Design by Ozonem.pl

518-587-444 Ozonowanie pomieszczeń Gdańsk